Ehitusjäätmed


Ehitus-lammutusjäätmed on paratamatu ja loomulik osa lammutades siis vana kuuri, remontides kodu, teostades kontori laiendust või püstitades uut hoonet. Ilma jäätmetekketa neid töid teha ei õnnestu.

Paikrest leiad sobivas suuruses konteineri iga ehitustöö jaoks!
Materjali kokku kogumiseks ja utiliseerimiseks telli sobiv konteiner mugavalt allolevast nupust või helista 44 55 750, email info@paikre.ee.

Kui vähegi võimalik, kogu jäätmed kokku liigiti. See muudab ka jäätmetest vabanemise soodsamaks. Soovi korral saad jäätmed tuua ära ise meie jäätmejaama Raba tänavale või prügilasse Põlendmaale. Sealjuures jälgi, et ehitusjäätmete hulgas ei oleks ohtlikke jäätmeid (värve, eterniiti jms) ega elektroonikat.

Edasine jäta juba meie hooleks – hoolitseme selle eest, et ehitusmaterjalist võimalikult palju materjali taaskasutusse jõuaks.

Paikre on Pärnu linnale kuuluv jäätmekäitlusettevõte. Seega võib kindel olla, et meie utiliseerimislahendused on 100% seadust järgivad ja tulemus kliendi jaoks usaldusväärne.

Hinnastus käib Paikres kaalu järgi!
Lihtsalt öeldes: tuues konteineris 2 tonni jäädet, tasud ka 2 tonni eest; 4 tonni jäädet, tasud 4 tonni eest jne                              ehk                               2t = 2t

Ehitus- ja lammutusjäätmete utiliseerimisteenust valides on oluline vältida teenusepakkujat, kes ei suuda esitada õiendit korrektse käitluse kohta. Endiselt esineb kahjuks juhtumeid, kus ehitusjäätmed (sh ohtlikud jäätmed) lõpetavad mõne vedaja puhul kraavis või metsa all. Ehitus- ja lammutusjäätmed tohib üle anda vedamiseks, kõrvaldamiseks või taaskasutamiseks üksnes vastavat luba omavale jäätmevedajale või viia lähimasse prügilasse. Ohtlike ehitusjäätmete (nt eterniit) üleandmisel peab lisaks jäätmeloale kontrollima ka ohtlike jäätmete käitluslitsentsi olemasolu. Oluline on lõppkäitlus.

Tellides teenuse Paikrest saab ehitustöö tellija või ehitaja olla kindel, et tema objektilt pärinevad jäätmed saavad käideldud korrektselt ja tõendatavalt.

 

Klienditugi


Paikre infotelefon 44 55 760 vastab kõnedele E-R 8.00-16.30.
Küsimused ja päringud on oodatud emailile või võta ühendust läbi ankeedi. Kirjutada saab meile aadressile info@paikre.ee

Kirjuta meile


[contact-form-7 id=”458″]