Tere tulemast Paikre kodulehele!

Võta meiega ühendust!

Palun täida kõik väljad.

Sõnum saadetud!

x

Täname, Teie sõnum on saadetud. Vastame 24 tunni jooksul.

Vajalik lahter

Vajalik lahter

Vajalik lahter

Vajalik lahter


Prügila kontaktid

OÜ Paikre
Tel 44 55 760 Faks 44 55 761 Email info@paikre.ee Aadress Põlendmaa, Paikuse vald,
Pärnumaa 86603

Prügila kaalumaja
Tel 44 55 762

Kristo Rossman
Juhataja
Email kristo@paikre.ee
Marina Popp
Personalijuht
Tel 44 55 765 Email marina@paikre.ee
Ott Sutt
Arendusjuht
Tel 44 55 754 Email ott@paikre.ee
Christy Kivine
Kliendihaldur
Tel 44 55 767 Email christy@paikre.ee
Aira Niinemets
Keskkonnaspetsialist
Tel 44 55 768 Email aira@paikre.ee

Merilin Liitmaa
Finantsist
Tel 44 55 769 Email merilin@paikre.ee

Ranno Rästas
Tootmisjuht
Tel 44 55 764 Email ranno@paikre.ee

Rene Veski
Haldusjuht
Tel 44 55 763 Tel 5698 3171 Email rene@paikre.ee


Sorteerimisjaam

OÜ Paikre Sorteerimisjaam
Tel 44 55 750 Faks 44 55 751 Email jaam@paikre.ee Asukoht Raba 39,
Pärnu 80041

Sorteerimisjaama kaalumaja
Tel 44 55 752
Allan Vainikk
Ostu-müügijuht
GSM 5919 5901 Email allan@paikre.ee
Tiina Kostabi
Pearaamatupidaja
Tel 44 55 756 Email tiina@paikre.ee
Kadri Gribuškina
Kliendihaldur
Tel 44 55 760 Email kadri@paikre.ee


JÄÄTMETE VASTUVÕTT:

Sorteerimisjaam
E-R 8.00- 18.00
L 10.00-14.00
P suletud
Pärnu linn, Raba 39
Pärnumaa
OÜ Paikre
Tel: 44 55 750 e-post: info@paikre.ee
OÜ-le Paikre on väljastatud jäätmete vastuvõtuks ja käitlemiseks jäätmeluba nr.L.JÄ/329000 kehtivusega 05.05.2017.a.-04.05.2022.a.

PRÜGILA:
E-R 7.00- 19.00 L 8.00- 18.00
P suletud
Põlendmaa, Paikuse vald
Pärnumaa
OÜ Paikre
Tel: 44 55 760 e-post: info@paikre.ee
Keskkonnakompleksluba KKL/317465 (tähtajatu)

JURIIDILINE AADRESS:
OÜ Paikre
Registrikood 10836969
Põlendmaa, Paikuse vald
Pärnumaa 86603
Tel: 44 55 760 e-post: info@paikre.ee